Aktualności

IV Ogólnopolska Olimpiada Polonistyczna z Języka Polskiego dla Szkól Podstawowych 2022/2023

W naszej szkole po raz pierwszy uczennice: Martyna Bącik, Zuzanna Buraczewska, Daria Dziedzic i Zuzanna Wąs z klasy 8 b wzięły udział w szkolnym etapie Ogólnopolskiej Olimpiady Polonistycznej z Języka Polskiego dla Szkól Podstawowych. Na tym etapie należało przeczytać książki z listy zaproponowanej przez organizatora oraz napisać wypracowanie. Szkolna komisja konkursowa dopuściła do weryfikacji zewnętrznej wszystkie prace. Gratulacje za ciężką pracę i zaangażowanie!

Aktualnie miło nam ogłosić, że Zuzanna Buraczewska oraz Zuzanna Wąs zostały zakwalifikowanie się do etapu okręgowego Olimpiady. Warto podkreślić, ze to świadczy nie tylko o ponadprzeciętnych umiejętnościach, ale też o ciężkiej pracy (uczniów, nauczycieli i rodziców).

Serdecznych gratulacje i wyrazy uznania !

Kolejny etap pod koniec stycznia, trzymamy kciuki!

18 stycznia 2023 | Powrót do spisu wiadomości