Kiermasz Świątecznych wypieków

W poniedziałek 19 grudnia br. odbył się przedświąteczny kiermasz wypieków, który po raz kolejny zagościł w naszej szkole. Koordynator szkolnego wolontariatu – nauczyciel WF – Grzegorz Kapica wraz z wolontariuszami, przeprowadzili akcję na szkolnym korytarzu, która miała swoją kontynuację również następnego dnia. Dzięki hojności rodziców z poszczególnych klas naszej szkoły, którzy wykonali swoje słodkości w postaci cist, babeczek, ciasteczek i innych pyszności i przeznaczyli je na szkolną sprzedaż, udało się zebrać pokaźną kwotę – 900 złotych. Pieniądze te zgromadzono, w wyniku bardzo dużego zainteresowania kupujących uczniów, pracowników szkoły i innych, którzy wsparli kiermasz. Zebrane środki zostaną przeznaczone na szlachetny cel, o którym wspólnie zadecyduje Dyrekcja szkoły oraz Rada Rodziców.
Dziękujemy za pomoc i zachęcamy do współtworzenia i realizacji kolejnych akcji – pozdrawiamy.

21 grudnia 2022 | Powrót do spisu wiadomości