bip logo pomn1 grad

Bookcrossing

Caly Wroclaw Czyta FB

Plakat I7

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

W piątek, 23 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego.W uroczystości wzięli udział uczniowie, rodzice i nauczyciele.  Uczniowie klas młodszych i starszych zaprezentowali  ciekawe programy artystyczne.Tego dnia uczniowie, którzy w tym roku szkolnym odnieśli największe sukcesy w konkursach przedmiotowych, ogólnopolskich, przyjęli gratulacje oraz dyplomy i nagrody.

 

Za wybitne osiągnięcia  uczeń Antek Buraczewski  otrzymał tytuł Prymusa Szkoły. Wyróżnieni zostali również uczniowie, którzy  udzielali się w Samorządzie Szkolnym. Dyrektor Szkoły Podstawowej pan Dariusz Cichy wraz z Radą Rodziców życzył uczniom, rodzicom i nauczycielom słonecznych, radosnych i pełnych wrażeń wakacji. Miejmy nadzieję, że uczniowie po tym wyjątkowym czasie powrócą zadowoleni do szkoły i pełni energii do nauki i zabawy.

Zdjęcia - Grzegorz Walada

   malymistrz90   kino szkola kultura   szkola rownego traktowania    CZYTAJMY RAZEM    eTwinning Logo    odyseja umyslu logo  logo mediacje   logo szkola promujaca zdrowie Certyfikat szkoly wspierajacej uzdolnienia