bip logo pomn1 grad

bezpieczne wakacje 2019

 

Bookcrossing

Caly Wroclaw Czyta FB

Plakat I7

Flaga, sportowcy i niecodzienni goście
 
Uczniowie, rodzice, nauczyciele i zaproszeni goście 25 kwietnia wzięli udział w ceremonii przekazania flagi The World Games. Flagę Igrzysk Sportów Nieolimpijskich  przekazali nam przedstawiciele Gimnazjum nr 17. Uroczystość uświetnili swoją obecnością znani wrocławianie: Michał Jaros-poseł na Sejm RP, miejscy radni: Bohdan Aniszczyk, Krystian Mieszkała, Paweł Rańda i Piotr Uhle oraz wiceprezes TWG- Adam Roczek. Wśród zaproszonych gości znaleźli się również: prezes Szkolnego Związku Sportowego Piotr Widawski, przewodnicząca Rady Osiedla Ołbin Ewa Steller, przedstawiciele Departamentu Edukacji, dyrektorzy zaprzyjaźnionych szkół i  Domów Kultury, proboszcz parafii p.w. św. Michała Archanioła,  przedstawiciele Policji, Straży Miejskiej oraz współpracujących instytucji. 
Atrakcją spotkania była obecność utytułowanych sportowców reprezentujących Polskę na TWG: Pauliny Dul (ultimate frisbee), Magdaleny Nowakowskiej (karate), Kai Białowąs (lacrosse) i Patryka Matkowskiego (futbol amerykański). Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali swoje talenty sportowe: pokaz karate, gimnastyki sportowej i tańca nowoczesnego. Po części oficjalnej dzieci mogły poznać niektóre dyscypliny TWG bawiąc się w miasteczku sportowym. Trzymamy kciuki za naszych sportowców podczas lipcowych zawodów we Wrocławiu!

   malymistrz90   kino szkola kultura   szkola rownego traktowania    CZYTAJMY RAZEM    eTwinning Logo    odyseja umyslu logo  logo mediacje   logo szkola promujaca zdrowie Certyfikat szkoly wspierajacej uzdolnienia