Marzec 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
22
23
24
25
26
28
31

bip logo pomn1 grad

Bookcrossing

Caly Wroclaw Czyta FB

Plakat I7

 

Dzień Otwarty

W czwartek 16 marca   w naszej  szkole  odbył się Dzień Otwarty dla rodziców i dzieci, które we wrześniu rozpoczną naukę w klasie pierwszej i w oddziale przedszkolnym. Spotkanie rozpoczął dyrektor szkoły, p. Dariusz Cichy, który serdecznie przywitał przybyłych gości, a w imieniu rodziców głos zabrał p. Tomasz Czajka. Pan dyrektor przedstawił ofertę naszej szkoły, posiłkując się prezentacją multimedialną, która zawierała bogatą ofertę naszej szkoły dotyczącą udziału w programach, projektach, organizacji wielu imprez, wyjść i wycieczek, spotkań z ciekawymi ludźmi.  

W trakcie można było podziwiać występy naszych  dzieci. Kolejną częścią spotkania był spacer po szkole ze szkolnymi krasnoludkami. Rodzice oraz dzieci oglądali klasy, świetlicę, pracownię komputerową oraz salę gimnastyczną. W programie Dnia Otwartego Szkoły uwzględniono także atrakcyjne  gry i zabawy dla dzieci.  Mamy nadzieję, że spotkamy się wszyscy uśmiechnięci i pełni zapału we wrześniu 2017 roku.

   malymistrz90   kino szkola kultura   szkola rownego traktowania    CZYTAJMY RAZEM    eTwinning Logo    odyseja umyslu logo  logo mediacje   logo szkola promujaca zdrowie Certyfikat szkoly wspierajacej uzdolnienia