bip logo pomn1 grad

Bookcrossing

Caly Wroclaw Czyta FB

Plakat I7

Wielka zbiórka książek

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Wielkiej Zbiórki Książek. Zebrane książki trafią do utworzonych na oddziałach szpitalnych bibliotek dla małych i dużych pacjentów. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 23.04-26.05 w siedmiu miastach: Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu,Trójmieście, Warszawie i Wrocławiu. Zbieramy książki dla MAŁYCH i DUŻYCH pacjentów! (książki w dobrym stanie dla dzieci i młodzieży oraz czytadła dla dorosłych.) W naszej placówce książki można przynosić do biblioteki szkolnej do 24 maja. Zapraszamy.

   malymistrz90   kino szkola kultura   szkola rownego traktowania    CZYTAJMY RAZEM    eTwinning Logo    odyseja umyslu logo  logo mediacje   logo szkola promujaca zdrowie Certyfikat szkoly wspierajacej uzdolnienia