bip logo pomn1 grad

Bookcrossing

Caly Wroclaw Czyta FB

Plakat I7

Wielkanocna paczka dla rodaka ze Lwowa

Przed Świętami Wielkanocnymi zapraszamy do kolejnej akcji charytatywnej. Tym razem zbieramy środki czystości, artykuły higieniczne, chemię gospodarczą, artykuły medyczne i długoterminową żywność dla podopiecznych Domowego Hospicjum przy Katedrze Lwowskiej oraz Domu Miłosierdzia w Brzuchowicach pod Lwowem. Zbiórka jest prowadzona przez Fundację Dortmundzko-Wrocławsko - Lwowską im. Św. Jadwigi i Straż Miejską. Dary można przynosić do sali 11 do dnia 4 kwietnia. Zapraszamy do niesienia pomocy potrzebującym.         „Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz”  

   malymistrz90   kino szkola kultura   szkola rownego traktowania    CZYTAJMY RAZEM    eTwinning Logo    odyseja umyslu logo  logo mediacje   logo szkola promujaca zdrowie Certyfikat szkoly wspierajacej uzdolnienia