Lipiec 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

bip logo pomn1 grad

bezpieczne wakacje 2019

 

Bookcrossing

Caly Wroclaw Czyta FB

Plakat I7

W Krasiejowie

W sobotę kilkoro naszych uczniów pojechało na wycieczkę zorganizowaną przez Radę Osiedla " Ołbin". W nagrodę za całoroczne starania udali się do Krasiejowa do  Jura Parku i Parku Nauki i Ewolucji Człowieka. '' Była to  bardzo ciekawa przygoda.  Na początku poszliśmy do oceanarium, w którym była straszna animacja atakującego nas rekina, potem pojechaliśmy tunelem czasu, który pokazał nam jak powstała ziemia.
Widzieliśmy repliki wielu dinozaurów np. Dimetronów, Godzizaurów, Lilienszternów i wiele innych. O wszystkich dinozaurach ciekawie opowiadała nam przewodniczka Sandra. Przed wyjściem zakupiliśmy pamiątki, następnie poszliśmy do Parku Nauki i Ewolucji Człowieka. Na wejściu musieliśmy założyć specjalne kaski, które miały wbudowane głośniki, w których historię człowieka opowiadał nam robot Robert, a zaczynał słowami ,,Witaj homosapiens.... " Potem weszliśmy do ,,promu" i teleportowaliśmy się do czasów kiedy ludzie byli jeszcze małpami. Następnie weszliśmy do dużego pomieszczenia, gdzie były zabytki broni i naczyń używanych w tamtych czasach przez człowieka. Wycieczka była bardzo ciekawa. Cały dzień był bardzo udany." - tak wspomina swoją przygodę z dinozaurami Weronika - jedna z uczestniczek wycieczki.

   malymistrz90   kino szkola kultura   szkola rownego traktowania    CZYTAJMY RAZEM    eTwinning Logo    odyseja umyslu logo  logo mediacje   logo szkola promujaca zdrowie Certyfikat szkoly wspierajacej uzdolnienia