bip logo pomn1 grad

bezpieczne wakacje 2019

 

Bookcrossing

Caly Wroclaw Czyta FB

Plakat I7

Lubimy pomagać

Bardzo cieszymy się, że praca naszych wolontariuszy jest doceniana i przynosi dobre efekty. W ostatnim czasie do szkoły wpłynęły od różnych organizacji podziękowania za niesienie pomocy osobom w potrzebie. Jesienią otrzymaliśmy piękny list od dzieci z Gabonu za pomoc w wyposażeniu szkoły w ławki i inny sprzęt potrzebny do pracy. Była to akcja „Stoły dla szkoły”. W październiku przekazaliśmy włóczkę do Klubu Seniora Angel Care we Wrocławiu.

Dzięki naszemu wsparciu panie seniorki mogą nadal przygotowywać na drutach ciepłą odzież i kocyki dla ubogich dzieci z dalekiego świata. W listopadzie zorganizowaliśmy kiermasz „Muffinka życzliwości” i zebraliśmy pieniądze na zakup aktywnego sportowego wózka inwalidzkiego. Od Fundacji „Pomóż i Ty” otrzymaliśmy podziękowanie i potwierdzenie, że nasza zbiórka była bardzo potrzebna.Dziękujemy wszystkim, którzy w różny sposób spieszą z pomocą.

Posiadanie jakiegokolwiek dobra nie daje radości, jeżeli nie dzielimy go z drugim człowiekiem”. (Seneka)

   malymistrz90   kino szkola kultura   szkola rownego traktowania    CZYTAJMY RAZEM    eTwinning Logo    odyseja umyslu logo  logo mediacje   logo szkola promujaca zdrowie Certyfikat szkoly wspierajacej uzdolnienia