bezpieczne wakacje 2019

Bookcrossing

Caly Wroclaw Czyta FB

Plakat I7

Zdrowa dieta i ruch- sto siódemka zuch

Zakończyła się realizacja trzyletniego szkolnego autorskiego programu w ramach Wrocławskiej Sieci Przedszkoli i Szkół Promujących Zdrowie. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w działania prozdrowotne w naszej szkole: uczniom , rodzicom, zaproszonym gościom i wszystkim nauczycielom, dla których zdrowie i bezpieczeństwo jest najważniejsze. Ale nie odpuszczamy . W styczniu rusza kolejny konkurs ofert . I tym razem złożymy nasz projekt zgodnie z zasadą " Zdrowa dieta i ruch- sto siódemka zuch".