bip logo pomn1 grad

bezpieczne wakacje 2019

 

Bookcrossing

Caly Wroclaw Czyta FB

Plakat I7

 

Zdrowa dieta i ruch- sto siódemka zuch

Zakończyła się realizacja trzyletniego szkolnego autorskiego programu w ramach Wrocławskiej Sieci Przedszkoli i Szkół Promujących Zdrowie. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w działania prozdrowotne w naszej szkole: uczniom , rodzicom, zaproszonym gościom i wszystkim nauczycielom, dla których zdrowie i bezpieczeństwo jest najważniejsze. Ale nie odpuszczamy . W styczniu rusza kolejny konkurs ofert . I tym razem złożymy nasz projekt zgodnie z zasadą " Zdrowa dieta i ruch- sto siódemka zuch".

   malymistrz90   kino szkola kultura   szkola rownego traktowania    CZYTAJMY RAZEM    eTwinning Logo    odyseja umyslu logo  logo mediacje   logo szkola promujaca zdrowie Certyfikat szkoly wspierajacej uzdolnienia